Навіщо робити анестезію при лікуванні зубів?

Навіщо робити анестезію при лікуванні зубів?

Якість анестетиків на сьогоднішній день таке, що для безболісного проведення будь-якої найскладнішої маніпуляції потрібна невелика кількість речовини.

Анестезія діє досить по часу і силі для того, щоб Ви нічого не відчули. Підбір анестетиків проводиться індивідуально відповідно до особливостей кожного пацієнта. Таким чином під час лікування ви будете себе почувати абсолютно комфортно.
Деякі пацієнти вважають, що все-таки краще потерпіти і не робити анестезію з різних причин, але варто згадати, що під час болю виділяються так звані гормони стресу, один з них – Кортизол.

Цей гормон дійсно необхідний в екстрених ситуаціях, коли потрібно зібратися і швидко відреагувати. Але навіщо нам це стан напруги на прийомі у стоматолога? Зайвий стрес призводить до надлишку цього гормону, що веде до виснаження організму і внаслідок до розвитку різних хронічних захворювань нервової та імунної систем.

При лікуванні карієсу ключовим моментом є повне видалення зіпсованих тканин зуба. Якщо ж під пломбою залишаться уражені ділянки все лікування не має сенсу, бо карієс буде продовжувати розвиватися.

Щоб стоматолог міг провести якісне лікування, потрібно, щоб пацієнт не терпів біль, а спокійною сидів, що далеко не завжди можливо, тому що препарування зуба – болісно. Ось чому необхідно робити анестезію під час таких маніпуляцій. В результаті це підвищує якість лікування і довговічність виконаної роботи.

Таким чином, щоб прийом у стоматолога був максимально комфортним, а виконана робота результативною і надійної, ми рекомендуємо робити анестезію.